אודותי

הסיפור שלי..

בתמימותי חשבתי כי כל עוד המחזור תקין, אין לי לאן למהר. לא עזרו השיחות עם הגניקולוגית שלי על הצורך למהר ולהרות. לא הבנתי למה היא אומרת לי את זה כשהכל תקין.

ולא אשכח איך אמרתי לה “רק בזוגיות! אחרת. לא… וחוץ מזה, המחזור סדיר מה יש למהר? ”

איש לא הסביר לי…לא ידעתי..שככל שעולה הגיל הביציות מאבדות מיכולתן וסיכויי להרות קטנים…

כך, מצאתי עצמי בגיל 45 ללא זוגיות וללא ילד/ה.

ואז בגיל 45 פגשתי איש יקר, אשר חשב כי זו מחויבותו לדחוף אותי לכוון. לו הייתם יודעים כמה שיחות ניהלנו על כך עד שהאסימון נפל והבנתי כי צריכה להיכנס לפעולה ועכשיו!

ואז התחלנו לנסות להרות ואז “נפלו לי השמיים על הראש”, כאשר מומחה הפוריות הראשון אליו פניתי אמר לי בצורה חד משמעית:”אני לא מתחיל לטפל בך בכלל! חבל לך על הזמן ישר לתרומת ביציות”.

אוי כמה שבכיתי! סירבתי לקבל את קביעתו ופניתי לרופא אחר- מומחה בעל שם של “עושה ניסים” וביקשתי עזרתו. בחמלתו, לאחר שכל הבדיקות חזרו תקינות, הוא היה מוכן שננסה טיפולים (אך רק מסוג מסוים). כך קרה שעברתי 7 ניסיונות הפריה וכולם כשלו.

אתם מתארים לעצמכם את השבר שבא בעקבות כך ועוד יותר כאשר הגיע היום ומומחה הפוריות שלי, הרים ידיים ואמר לי כי כדאי שנפסיק וכדאי שאשקול תרומת ביציות בחו”ל. זו הייתה נקודת שבר גדולה כי כעת גם נגנז החלום שלילדי יהיו לפחות חצי מהגנים שלי.

אם אתם כאן – קוראים את סיפורי – אני לא צריכה לספר לכם מה ההרגשה…

מה שעזר לי לאורך כל התהליך– להרים את הראש כל פעם מחדש, להתגבר במהירות על התסכולים, הכעס, הבכי, האכזבות מהתוצאות ולפעמים מבן הזוג ולהמשיך  לחייך ולככת קדימה עם הטיפולים , אלה הכלים שרכשתי במשך שנות עבודתי, לימדתי אחרים והשתמשתי בהם בעצמי כל פעם שנתקלתי בקושי, איבדתי אמון ואמונה בהצלחה.

מתוך המקום הזה, של העשייה לעצמי, שיתוף אחרים במה שעושה עבור עצמי, החלו להגיע בקשות לתת כלים אלה גם לכן ולכם שותפי לדרך.

מה שמאד חיזק אותי היו התגובות הנלהבות של אחיות בקופ”ח השונות למה שיצרתי ושל מומחי הפוריות השונים, שכמעט ללא יוצא מהכלל אמרו בפה מלא כי תמיכה מנטאלית ורגשית משמעותית להתמודדות טובה יותר עם טיפולי פוריות.

אז יסדתי את ” Shine Your Life ”

כך, לקחתי על עצמי להביא אליכם את הניסיון, הידע הרב והמגוון שלי, את התהליך והשיטה שפיתחתי, שמאפשרים לי לצלוח את טיפולי הפוריות, את המשברים האישיים והזוגיים, עם מינימום עצב, בכי, תסכול ועצבים, עם המון אופטימיות, נחישות ושמחה. כן, שמחה! אפילו בבדיקות החוזרות שנאלצתי לעבור בחודשים האחרונים, בעיכובים שיש בשלם בטיפולים אני מוצאת שמחה. אני רואה בהם הזדמנות כי הם בעצם מאפשרים לי לבטל כל סיבה אפשרית לאי הצלחה ולהגדיל סיכוי להצלחה . אני מצליחה להנות מהעשייה היומיומית שלי, לצחוק הרבה עם אישי היקר, להיות רגועה ולהתמודד באומץ בפתיחות ובישירות עם כל קושי.

אני יודעת שזה אפשרי, וזמין עבור כל זוג שירצה בכך.

זו הסיבה שאני כאן, כותבת דברים אלה חושפת כך את עצמי . אתם באמת חשובים! הזוגיות שלכם חשובה!

מייסדת סדנאות "התשוקה אליך" לחיזוק הזוגיות במהלך טיפולי פוריות

ומעומק ליבי , אני באמת רוצה שעוד ועוד זוגות, גברים ונשים יוכלו לעבור את טיפולי הפוריות הרבה יותר בקלות בלי שהזוגיות תתרסק או תשתנה ללא היכר. מאד חשוב לי שלא תרגישו חסרי אונים, עצבנים/ממורמרים מול בני זוגכם, מאד חשוב לי שתוכלו להביא הרבה יותר רוגע ושלווה לעצמכם ולזוגיות שלכם.שגם כל ההתמודדות עם טיפולי הפוריות תראה אחרת לגמרי.

אם תרצו אשמח להעניק גם לכם -הזוגות האחרים במסע הפוריות את הכלים שיאפשרו לכם ביחד ולחוד, לחזק את הזוגיות, להפחית מריבות חוסר הסכמות בכי, כאב לב כעס וחוסר אונים. את הכלים שיעזרו לכל אחד מכם כל יום, לחוות פחות מתח, לחץ ותסכול, הרבה יותר שלווה, רוגע, הרמוניה, תשוקה  ותקווה עד שהמסע יסתיים ואתם תהפכו להיות ההורים הנפלאים שנועדתם להיות.

אתכם תמיד,

רינה שינברג- מנכ”לית

Shine Your Life

050-7366276

מאיפה אני באה- מהי השכלתי:


שמי רינה שינברג.

בהשכלתי אני פסיכולוגית, בוגרת תואר שני לפסיכולוגיה מאוניברסיטת בן גוריון. בוגרת תואר ראשון בהצטיינות.

אני גם מאמנת מנטאלית להצלחה, בוגרת CTI – ביה”ס לאימון קו-אקטיבי שהינו אחד מהמובילים בעולם ובין הראשונים בעולם אשר הוכרו ע”י ה- ICF (איגוד המאמנים העולמי).

חברה בלשכת המאמנים ישראל.

מנחה, מרצה, יועצת בכירה, בעלת וותק של 17.

מומחית ב:

  • יצירת מהפך בחשיבה ותוצאות.
  • התמודדות עם משברים ויצירת תוצאות פורצות דרך במהלך טיפולי פוריות.

אין תגובות עד עתה